4C2002BE 6AFC 4D8C AD34 7CC8D819482DДвоє каратистів Львівщини вибороли бронзові медалі на міжнародному рейтинговому турнірі. Протце повідомили в управлінні молоді і спорту Львівської ОДА.

В Об’єднаних Арабських Еміратах 18 лютого стартував міжнародний турнір серії «Карате 1 Прем'єр-Ліга». У складі національної збірної змагалось четверо львів‘ян, двом з них вдалось вибороти бронзові медалі.

Діана Шостак стала третьою у ваговій категорії 61 кг. Вона здобула бронзу, вигравши у бронзовому фіналі у росіянки Анни Родіної з рахунком 1:0.

Станіслав Горуна став бронзовим призером у вазі 75 кг. У поєдинку за третє місце він переміг спортсмена з Бельгії Квентіна Махада з рахунком 5:4.

За крок до медалі зупинились Галина Мельник у ваговій категорії 68 кг та Kateryna Kryva у категорії 50 кг.