1 57 06 09 205510Підприємство "Світ Трав", засноване Борисом та Аліною, подружжям з Харкова, більше 11 років займається крафтовим ручним виробництвом лікарських трав, чаїв, зборів та спецій.

Тепер підприємство розташоване у місті Турка, що на Львівщині.

"В грудні ми відкрили перший в Харкові та мабуть в Україні також, повноцінний, в нашому розумінні, Фітобар. З широким асортиментом авторських трав'яних чаїв, коктейлів, смузі, лимонадів та кисневих коктейлів. Які були не тільки смачні, красиві але й безумовно корисні.
Але, на жаль на восьмий день війни України з свинособаками, нам довелося все це покинути, щоб захистити нашу доньку Еву та самих себе. Після тижня мандрівки Україною притулком нам стала Турка, невеличке містечко в Львівській області. Завдяки моєму приятелю, одному із наших заготівельників лікарських трав, а зараз ще і партнеру по бізнесу, Роману.
Після того, як ми трохи отямились, ми спробували вести бізнес дистанційно та попросили моїх батьків Тетяну Михайлівну та Андрія Васильовича, які, до речі, також як і ми мають вищу фармацевтичну освіту та до цього працювали з нами, поки не вийшли на пенсію, відправляти нам сировину з Харкова, щоб ми в Турці могли збірати замовлення для наших клієнтів. Але в перший же день до нас на склад прилетіло...
Добре, що батьки були в кінці складу та встигли впасти на підлогу, почувши знайомі, на жаль, для харків'ян характерні звуки прильоту. Слава Богові та ЗСУ - всі залишились цілі. Після цього просити когось, щоб нам щось відправляли, не могло бути й мови. Прийнявши обставини та зрозумівши, що треба жити далі, ми прийняли рішення виїхати за кордон, Аліна, Ева та мої батьки. Я залишився в Турці та почав все с нуля. Заново закупив мінімальний товар, та по трохи почав оформлювати замовлення. Наш асортимент складає більше 400 позицій і все дістати в кінці сезону було неможливо. Тому після того, як в Харкові стало тимчасово тихо, ми с Романом наважилися поїхати в Харків та забрати весь товар.
До цього, з нами зв'язались дуже приємні люди з відділу інвестиційної політики, Львівської обласної державної адміністрації та допомогли знайти місце для складу (повірте, в маленькому місті це дуже важко) та організували разом з Укрпоштою компенсацію за транспортування нашого бізнесу. За що їм щира, велика подяка! І ось ми тут, починаємо все з початку, але не з нуля. Ми готуємо версію Світ Трав 2.0", - розповідають переселенці.

https://www.facebook.com/mirtrav.com.ua/
https://www.instagram.com/mirtrav/
Mir-trav.com.ua
Цінова політика від 30 грн. В середньому 50-60 грн