1 983452865123 0 На заході були присутні представники національно-визвольного руху «Правий сектор», дружина Героя Наталія Бобанич та очільники обласної і місцевої влади.

1 листопада у Львові урочисто відкрили вулицю, названу на честь військовослужбовця Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» та Героя України Тараса Бобанича «Хаммера», повідомляє пресслужба ЛОВА.

«Він завжди був, є та буде сином України та Героєм, який віддав своє життя, захищаючи територіальну цілісність нашої держави. Ми повинні пам'ятати про кожного Героя, який зараз творить сучасну історію нашої країни. Жодна крапля української крові не повинна бути забутою, ми маємо боротися до останнього, як це робив Тарас», – сказала дружина «Хаммера» Наталія Бобанич.

«Ідучи на цю урочисту подію – відкриття вулиці на честь Героя, мене переповнювали двоякі відчуття: попри цю знакову подію відчуття смутку присутнє також, адже ми вшановуємо Великого Українця без його присутності. Відчуття жалю, адже всупереч зміні поколінь ми допускаємо одні і ті ж помилки: не бачимо істинного Героя за його життя та оцінюємо його вклад лише після смерті. Але ми повинні усвідомлювати, що число вулиць, які носитимуть імена сучасних українських Героїв, яким був Тарас, буде збільшуватися. Вічна йому пам'ять», – зазначив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Довідка

Тарас Бобанич (псевдо «Хаммер») (15.03.1989 – 8.04.2022) – український військовослужбовець, молодший лейтенант, командир 2-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу «Правий сектор», учасник російсько-української війни. Загинув 8 квітня 2022 року в бою проти російських військ під час виконання бойового завдання підрозділом на Ізюмському напрямку (Харківська область), прикрив собою побратимів. Президент України Володимир Зеленський посмертно надав воїну звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка».