1 218947128932892Впродовж 2022 року працівники Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надали понад 158 тисяч адміністративних послуг з питань ведення державного земельного кадастру, повідомили у відомстві.

“Процес отримання громадянами адміністративних послуг Держгеокадастру забезпечується нашими фахівцями на належному рівні, зокрема в режимі доступу та користування електронними сервісами та послугами Держгеокадастру, більшість адмінпослуг надано громадянам безоплатно”, – зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Вказується, що користувачі Державного земельного кадастру можуть скористатися е-сервісами Держгеокадастру та замовити через особистий кабінет необхідні витяги з ДЗК, нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виправлення помилок в НКС або отримати відповідну послугу через ЦНАП.

У Дергеокадастрі додають, що більшість адмінпослуг надали їх фахівці безоплатно (76% від всіх наданих послуг). А за послуги, які надаються на платній основі, 4,1 млн грн надійшло до місцевих бюджетів громад.

Нагадаємо, що з 09.06.2022 набрав чинності Закон України від 12.05.2022  № 2247-IX  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану», відповідно до вимог Закону наказом Держгеокадастру від 09.06.2022 № 141 «Про відновлення функціонування Державного земельного кадастру», погодженого Міністром аграрної політики та продовольства України Миколою Сольським, функціонування Державного земельного кадастру було відновлено.