1 847823617823627312Як пише журнал My dog, 9 березня на сесії Львівської міської ради під час обговорення одного з земельних питань міський голова Львова Андрій Садовий дав вказівку своєму заступнику з містобудування Любомиру Зубачу розв’язати проблему відсутності вигульних майданчиків для собак в мікрорайоні Сихів.

Як перед тим заявила депутатка Львівської міської ради Оксана Маруняк, не можна вирішувати інтереси однієї частини громади внаслідок інтересів іншої частини. Вона нагадала, що відповідно до програми створення інфраструктури для належного вигулу собак у Львові, до 2023 року в місті повинні були збудувати не менше 15 вигульних майданчиків, але збудували лише два.

Серед пропозицій також прозвучала можливість нарешті облаштувати тренувально-вигульний майданчик в Сихівському лісі (парк Святого Івана Павла ІІ Папи Римського) площею 12000 м.кв.

“Любомир Львович, це ж питання екологічне? Будь ласка, в комплексі візьміть його в роботу, щоб максимально оперативно знайти локацію, яка була би милою для любителів братів нашим менших і максимально красиво, показово це облаштувати. Це має бути краще чим зробили навпроти ЛКП “ЛЕВ”, – доручив Андрій Садовий.

Зазначимо, відповідно до чинного законодавства та ухвал ЛМР, вигульні майданчики – це єдине легальне місце де можна спускати собаку з повідка під час вигулу.