1 874424821748141284824Лише за цей рік опрацювали понад 18 тисяч документацій.

Як розповіли у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області, їх працівники здійснюють роботу з перетворення матеріалів Державного фонду із землеустрою та оцінки земель в електронну форму відповідно до доручення Сергія Завадського, в. о. Голови Держгеокадастру.

Зокрема, з червня 2022 року оцифрували понад 93 тисяч таких документацій на території Львівської області. Ця робота здійснюється на постійній основі. 

«Оцифрування паперових документацій – один з кроків України при переході до цифрового урядування, сприятиме подальшому розвитку земельних відносин, додатково усуває корупційні ризики, створить зручні умови для громадян при зверненні за потрібними матеріалами», – зазначає Андрій Кавецький, начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Перетворення усіх матеріалів Державного фонду документації із землеустрою в електронний вигляд забезпечить:

  • оперативний та швидкий пошук;

  • зниження корупційних ризиків;

  • введення оперативного моніторингу використання та надходження документації із землеустрою до Державного фонду.

Додамо, що державний фонд документації із землеустрою та оцінки земель формується на основі збору, обробки, обліку матеріалів, отриманих в результаті здійснення землеустрою.

Положення про Державний фонд документації із землеустрою затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 року № 1553.

Юридичні та фізичні особи мають право користуватися матеріалами Державного фонду документації із землеустрою з дотриманням вимог Закону України «Про землеустрій», «Про доступ до публічної інформації», інших законів України і Положення про Державний фонд документації із землеустрою.