1 786746328746287462Другий рік поспіль Міністерство цифрової трансформації України разом з Програмою розвитку ООН в Україні проводять моніторинг та аналіз вебдоступності сайтів органів державної влади.

Про це повідомив заступник начальника Львівської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Кулепін.

"І ось у свіжому звіті ми можемо прочитати наступні слова: “Серед сайтів, показник базової доступності яких у 2022 році зріс, лідерами є: вебсайт Львівської обласної державної адміністрації – прогрес 7 балів”. Такий прогрес став можливим завдяки повному переосмисленню сайту адміністрації, яку ми здійснили минулого року", - зазначив Олександр Кулепін.

Він додав, що на презентації оновленого сайту команда робила акцент на доступності, адже ще на етапі технічного завдання, це було одним з пріоритетів.

"Тому сьогодні ми маємо сайт, який зручний і зрозумілий всім верствам громадян, в тому числі людям з порушенням зору, слуху, опорно-рухового апарату, мовлення та інтелектуального розвитку. Я дякую команді SoftServe Ukraine, котрі втілили мрію про доступний сайт Львівської ОВА в реальність. Вірю, що цього року ми зможемо підняти результат до позначки 10/10!" - наголосив Олександр Кулепін.