83282323Напередодні старту вступної кампанії – 2024 Міністерство освіти та науки України видало Університету відповідні ліцензії, повідомили у пресцентрі ЛНМУ ім. Данила Галицького.

До традиційних «Медицини», «Педіатрії», «Стоматології», «Фармації» додалася нова спеціальність – 227 «Терапія та реабілітація», спеціалізація 227.01 «Фізична терапія». Підготовка здійснюватиметься за освітнім ступенем «бакалавр» і триватиме 4 роки. До слова, для вступу на цю спеціальність не потрібно мати конкурсний бал 150, як це вимагається для інших спеціальностей. Вступ проходитиме за результатами НМТ 2022-2024 років чи ЗНО за 2021 рік. Форма навчання – денна.

Ще однією новою освітньою пропозицією Університету буде навчання за спеціальністю 073 «Менеджмент», освітня програма «Менеджмент в охороні здоровʼя». Освітній ступінь – магістр. Вступ відбуватиметься на основі вже здобутої освіти рівня бакалавра, спеціаліста, магістра за результатами ЄВІ з іноземної мови та ЄФВВ (предметний тест з управління та адміністрування) Термін навчання -1,5 роки. Форми навчання – денна та заочна.

Ліцензований обсяг – 50 місць для кожної спеціальності.

“Окрім того, ЛНМУ ім. Данила Галицького в числі трьох «пілотних» медичних ЗВО подав документи на ліцензування нової спеціалізації 224.02 «Протезування-ортезування» (для підготовки протезистів-ортезистів) . Цю спеціалізацію Міністерство охорони здоров’я України затвердило для підготовки здобувачів вищої освіти ступеня магістра за спеціальністю 224 «Технології медичної діагностики та лікування» лише чотири місяці тому. Очікується, що й ця спеціальність буде включена до цьогорічних конкурсних пропозицій”, – зазначили у повідомленні.