4839042942Впродовж січня-травня 2024 року працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надано понад 72 тисяч адміністративних послуг з питань ведення державного земельного кадастру.

«Процес отримання громадянами адміністративних послуг Держгеокадастру забезпечується нашими фахівцями на належному рівні, зокрема в режимі доступу та користування електронними сервісами та послугами Держгеокадастру, більше половини адмінпослуг (65%) надано безоплатно», – зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Найбільшу кількість послуг, майже 22 тисячі, було надано стосовно надання відомостей з Державного земельного кадастру. Також, понад 32 тисяч послуг було надано з Державної реєстрації земельної ділянки (з видачею витягу з Державного земельного кадастру) та понад 5 тисяч витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки видано фізичним і юридичним особам.

Користувачі Державного земельного кадастру можуть скористатися е-сервісами Держгеокадастру та замовити через особистий кабінет необхідні витяги з ДЗК, нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виправлення помилок в НКС або отримати відповідну послугу через ЦНАП.