7878888 27 червня відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів медицини, стоматології та фармації Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Понад 750 випускників отримали звання магістрів медицини стоматології та фармації Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Шестеро з них продовжать навчання у Військовій Академії, щоб стати військовими медиками.

З цієї нагоди випускників привітав голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«20 років тому на місці цих прекрасних молодих людей був я. Тоді я став лікарем-інтерном з хірургії. На жаль, я не залишився у медицині. Але той світогляд, який отримав у медичному університеті, відкрив мені двері у життя. Дорогі випускники, тепер ви – члени величезної спільноти людей, які завжди приходять на допомогу всім, хто цього потребує, та одне одному. В імʼя нашої держави. Ви здобули одну з найкращих професій у світі в одному з найкращих медуніверситетів Європи. Будь ласка, завжди обирайте розвиток. Вірте у великі справи. Вірте у своє призначення. Вірте, що весь світ відкритий для вас. Поважайте людей, поважайте батьків, поважайте своїх вчителів і все вам вдасться. Бажаю якнайшвидше почати виконувати свою місію під мирним українським небом», – наголосив Максим Козицький.

67878

За словами ректора Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Ореста Чемериса, на долю цьогорічних випускників припав чи не найважчий період в історії університету: спочатку пандемія та перехід на дистанційне навчання, а потім повномасштабна війна з обстрілами, тривогами, годинами в укриттях.

«Ми, ваші викладачі, наставники, пишаємось вашими здобутками. Ви з гідністю пройшли через ці виклики, і продовжуєте долати виклики, залишаючись в Україні, і працюючи на благо України. У ці хвилини вас переповнюють радість, бо складне навчання позаду, а попереду – професійне становлення, та смуток, бо ви прощаєтесь зі студентським життям, але, все ж, ви сповнені натхнення, надій і сподівань. Нехай вони завжди будуть з вами. Дякую, що попри всі випробування ви отримали знання, які вже завтра продовжите здобувати в інтернатурі. Бажаю усі етапи професійного становлення пройти з гідністю. Опановуйте нові магістерські програми, беріть участь у семінарах та симпозіумах. Кажуть, досконалість не має меж, але ми завжди готові допомогти вам наблизитися до неї. Нехай щастить вам у вільній незалежній Україні!», – привітав магістрів Орест Чемерис.

677788778