Виконавча служба вдруге за тиждень не змогла виконати рішення суду про знесення незаконно збудованого ресторану «Хутірець» на вул. Боднарській, 4. За словами керівника головного управління юстиції Ярослава Жукровського, власники магазину через суд зупинили виконавче провадження.

«Сьогодні вранці представники боржника зареєстрували ухвалу суду про зупинення виконавчого провадження. Ми не розуміємо, якими мотивами керувався суд – ми не були залучені до цього розгляду. Однак представник боржника показав нам оригінал ухвали суду, тому ми змушені зупинити дії», – пояснив Ярослав Жукровський.

Зазначимо, що це вже вдруге виконавчій службі не вдається знести ресторан «Хутірець». Під час першої спроби виявилося, що за документами на місці ресторану є житловий будинок. Як і під час першої спроби демонтажу, сьогодні біля ресторану зібралося кілька десятків осіб, які не давали змоги його демонтувати. Серед них були й чоловіки, одягнені у форму ФК «Львів», до якого має стосунок власник ресторану Роман Михайлів.

Нагадаємо, що згідно з рішенням суду, земельна ділянка на вул. Боднарській, 4 має бути приведена до попереднього стану через демонтаж незаконно зведеного ресторану.