Vasylyna KyrychenkoУкраїнська дзюдоїстка Анастасія Сапсай виграла «золото» на змаганнях Відкритого Континентального Кубку у столиці Польщі Варшаві. Про це повідомляє Галичина спортивна.

Українська спортсменка перемогла у категорії понад 78 кг, повідомляє офіційний сайт Федерації дзюдо України.

У фіналі надважкої категорії спортсменка із Черкас взяла гору над Мерседес Шигетуварі з Угорщини. У цій же вазі за медаль боролася інша українка – Василина Кириченко зі Львова. У сутичці за бронзову нагороду вона поступилася Соні Асселах із Алжиру.

На змаганнях цієї ж категорії серед чоловіків, що проходили у Празі, українець Антон Савицький здобув «бронзу» у вазі до 100 кг.

Отже, за вихідні українці зібрали повний призовий комплект, враховуючи «срібло» Артема Хомули.

Слід додати, що в турецькій Анталії на Кубку Європи серед кадетів до 18 років наші юнаки також не залишились без нагород: «срібло» у ваговій категорії до 60 кг завоював Іван Прудіус з Черкас. На сьомому місці завершила змагання Анастасія Балабан з Одеси (44 кг), а Лука Нетяга з Житомира (81 кг) – на дев’ятому.