5ac91b0de96cfУ львівській мерії вважають, що порушення пожежної безпеки, виявлені у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини на Погулянці не є достатніми, аби говорити про закриття закладу, пише Zik.

Як запевнила директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна, що надзвичайники всього лиш виявили у Центрі старі вогнегасники, тож ситуація з пожежною безпекою там не є критичною.

«Ситуація не є критичною. У підвальному приміщенні були старі вогнегасники, але у всіх приміщеннях є нові вогнегасники. Був укладений акт, там є чітко прописані порушення, які були виявлені. Керівників зобов’язали усунути ці порушення. Мова про закриття закладу взагалі не йшла», – повідомила чиновниця.

За її словами, нині ситуацію у Центрі вивчає комісія від управління міської ради.

Нагадаємо, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій перевіряли 2 квітня найбільший позашкільний навчальний заклад на Західній Україні, що розташований на Погулянці у Львові, – Центр творчості дітей та юнацтва Галичини (далі – Центр – ред.) і знайшли порушення пожежної безпеки. Зокрема, надзвичайники виявили, що Центр не обладнаний сигналізацією, електромережа не відповідає вимогам безпеки. Начальник управління запобігання надзвичайних ситуацій Юрій Іванишин зазначив, що за результатами перевірки керівника Центру буде притягнуто до адміністративної відповідальності і передані документи в суд щодо призупинення роботи закладу.

Працівники Центру виступили із заявами у знак протесту проти можливого призупинення роботи закладу. Вони запевняють, що у разі пожежної небезпеки є все необхідне для того, щоб швидко евакуювати дітей і погасити пожежу.