1522504289 7782Законодавство не передбачає для управління охорони історичного середовища можливості знесення дашку в тому разі, якщо готель не демонтує його самостійно.

У кінці січня управління охорони історичного середовища ЛМР оприлюднило вимогу власникам «Гранд-готелю» на проспекті Свободи, 13 демонтувати самовільно встановлений дашок. Проте станом на 11 квітня він досі розташований біля будівлі готелю.

Начальниця управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко-Швець в коментарі Tvoemisto.tv повідомила, що управління направило відповідного листа з вимогою демонтувати дашок безпосередньо до власника готелю. Протягом 15 діб він мав надати відповідь із підтвердженням дозволу на встановлення дашку або демонтувати його.

Проте наразі в управлінні охорони історичного середовища відповідь від власників «Гранд-готелю» не отримали. За словами Лілії Онищенко-Швець, цілком імовірно, що готель має дозвіл на встановлення дашку, проте у зв’язку із відсутністю відповіді на звернення, в управлінні мають право тільки оштрафувати його. Законодавство не передбачає для управління охорони історичного середовища можливості знесення дашку в тому разі, якщо готель не демонтує його самостійно.