IMG 287025 червня у Центрі міжнародної освіти (ЦМО) Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося урочисте завершення 2017-2018 навчального року. Про це повідомила прес-служба ЛНУ ім. І. Франка.

Знаково, що кількість країн, громадяни яких хотіли б вивчати українську мову в Центрі міжнародної освіти ЛНУ ім. Івана Франка, щороку зростає. Зокрема, цьогоріч на підготовчому відділенні навчалися слухачі з Єгипту, Марокко, Китаю, Кореї, В’єтнаму, Еквадору, Йорданії, Ємену, Німеччини, Того, Кот-д’Івуару, Беніну, Буркіна-Фасо, Еквадору, Білорусі, Туреччини та Словаччини. Упродовж року вони вивчали тут українську мову як іноземну, слухали курси з розвитку мовлення, загальної термінології та профільних дисциплін  (літератури й історії, математики та фізики, хімії, біології, географії). Слухачі, які успішно склали іспити, одержали свідоцтва про закінчення підготовчого відділення. Ці свідоцтва підтверджують, що випускники ЦМО володіють українською мовою на рівні, достатньому для продовження навчання в Україні.

Вручення свідоцтв відбувалося у невимушеній та приязній атмосфері. Найкращі випускники, які склали іспити з української мови та розвитку мовлення на «відмінно», також отримали Сертифікати Львівського національного університету імені Івана Франка про володіння українською мовою як іноземною (УМІ) на рівні В-1.

Слухачі щиро подякували своїм викладачам української мови Вірі Коваленко, Ользі Ценюх, Наталії Федюрі, Катерині Сосні, Марії Мерцало та Марії Сцірі, викладачам профільних дисциплін та усім працівникам ЦМО.

Підтримати своїх краян прийшли і випускники минулих років, які навчаються у Львові. Приємно, що вони не забувають підготовче відділення, де вивчили перші українські слова, і рекомендують його своїм друзям.