4 82 650x410Найнебезпечнішими для пішоходів у Львові виявилися ділянка вул. Городоцької між цирком та костелом Ельжбети, переходи поблизу ТРЦ Forum Lviv та Оперного театру, а також відрізок просп. Червоної Калини від кінотеатру Довженка до ТЦ «Шувар». Про це повідомляє ZAXID.NET.

Як свідчить «теплова карта» ДТП Львова, саме на цих місцях стається найбільше аварій з пішоходами.

Всього на карті позначено понад 11,5 тис. аварій, що відбулися у місті від серпня 2016 року до початку травня 2018 року. Інформацію про кожне з цих зіткнень взято з офіційної статистики Патрульної поліції (місця ДТП на карту наносилися на основі GPS-даних). Ділянки з більшою кількістю постраждалих та зіткнень на карті відображено червоним кольором, водночас кольори на «тепловій карті» змінюються залежно від обраних масштабу та фільтрів.

2345678654565456Статистика поліції показує, що найчастіше ДТП у Львові стаються по п'ятницях (17%), найрідше – у суботу та неділю (11% та 9% відповідно). Найнебезпечнішим періодом доби є чотири години від 15:00 і до 19:00, на які припадає майже третина усіх аварій, а найменше зіткнень в місті відбувається у проміжку від 03:00 до 07:00 (на ці чотири години припадає менше 3% ДТП).

За 20 місяців, які охоплює карта, внаслідок ДТП у Львові загинули 66 осіб. І виявилося, що більшість із них (46 осіб) – це пішоходи, які або переходили дорогу, або йшли узбіччям, або просто стояли на тротуарі.

Оскільки карта інтерактивна, то на ній можна самому детальніше досліджувати всі ДТП. Працює вона практично так само, як і карта злочинності Львова: ви можете шукати конкретну адресу, можете просто «блукати» вулицями, використовуючи мишку або стрілки на клавіатурі, а можете читати коротку інформацію про кожну ДТП (при максимальному наближенні на карті з'являються маркери з основною інформацією про аварію).

За допомогою окремих фільтрів можна відокремити ДТП за участі пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, громадського транспорту, нетверезих водіїв або ж аварії, що сталися через перевищення швидкості.