1 5b7a73a02b143У будівлі Львівської обласної дитячої лікарні «Охматдит» на вулиці Лисенка, 31 проведуть ремонтно-реставраційні роботи. Про це йдеться на сайті електронних закупівель Prozorro, пише - Твоє місто.

Згідно з технічним завданням, підрядник до кінця 2019 року має розчистити, промитити, пофарбувати та утеплити фасад будівлі, замінити дерев'яні вікна на дерев'яні (соснові) склопакети, відреставрувати металеві рами вікон та замінити в них скло, замінити двері, відремонтувати дах, зокрема влаштувати покриття з листової сталі, відреставрувати балкони, зокрема встановити в деяких з них нове обгородження, облаштувати блискавкозахист, гідроізоляцію фундаментів та вимощення, а також замінити систему опалення.

Очікувана вартість тендеру становила понад 34 млн грн. Перемогу в торгах здобуло ТОВ «Львівська теплоенергетична компанія», яке запропонувало найнижчю ціну – 33 122 500,6 грн, знизивши свою початкову пропозиці більш ніж на 350 тисяч. Наразі компанія очікує на підписання договору.

Згідно з даними YouControl, ТОВ «Львівська теплоенергетична компанія» зареєстроване у Львові чотири роки тому. Власниками компанії є Наталія Іськів, Галина Бойко та Богдан Монастирський.