286627w540zc0У Львові водій маршрутки №13 став фігурантом скандалу, не бажаючи безкоштовно везти неповнолітнього. Словесна перепалка з нецензурною лайкою переросла в рукоприкладство і спробу виштовхнути учня з автобуса. Пасажири маршрутки № 13 зняли інцидент і виклали його у спільноті "Варта 1" у Фейсбуку.

Конфлікт виник на грунті того, що неповнолітній юнак хотів скористатися пільгою на проїзд. Водій наполягав, що право безкоштовного проїзду поширюється лише на школярів, але не на учнів училищ.

Правила проїзду обидві сторони намагалися обернути на свою користь.

Зазначимо, що маршрут №13 обслуговує перевізник "Фіакр-Львів".

Управління транспорту засуджує обидві сторони конфлікту, який виник у маршрутці № 13, повідомилм у прес-службі міськради.

Управління транспорту ЛМР скерує звернення до перевізника ТзОВ «Фіакр Львів», яке обслуговує цей маршрут, щодо забезпечення належної поведінки водіїв. Водночас, як наголошують в управлінні, якщо пасажир не має права на безкоштовний проїзд, то за користування громадським транспортом потрібно оплачувати.

«Відповідно до ухвали сесії ЛМР, право на безкоштовний проїзд в автобусному транспорті загального користування мають учні шкіл, за умови пред’явлення учнівського посвідчення. Як видно з відеозапису інциденту, водій стверджує, що хлопець вчиться в училищі, а не в школі. Якщо це так, то він мав оплатити за проїзд і не провокувати водія.Ми не підтримуємо дій жодної зі сторін інциденту. З цього приводу ми скеруємо звернення до перевізника ТзОВ «Фіакр Львів», який обслуговує маршрут № 13, для з’ясування ситуації та забезпечення належної поведінки водіїв. Водночас звертаємося до пасажирів та нагадуємо про обов’язок оплачувати за проїзд, якщо немає законних підстав для безкоштовного", — повідомили в управлінні транспорту.