1 56023603nshot 2На кордоні педагоги школи №98 висадили школяра з автобусу, у мороз, а самі з рештою класу відправились у поїздку в Італію.

15-річний хлопець залишився зовсім один та з великими труднощами самотужки добрався додому. Про це у соціальній мережі повідомила мати хлопчика.

1 578reenshot 2

"Хочу поділитися враженнями від організаціі поіздки в Італію директором СЗШ N 98 Зембою Л.І. та завучем Мних Т.М. для учнів 10-х класів 10.01.2019р.
Сталася прикра ситуація, ми помилково дали нашій дитині не біометричний паспорт, а звичайний, також діючий, дитина виявила це перед кордоном і зразу сказав про це завучу, на яку була виписана довіреність про те, що ця людина з 10.01по 18.01 несе відповідальність за життя та здоров'я нашого сина. Дізнавшись про це, Мних Т.М.заявила, що автобус чекати, поки ми привеземо інший паспорт не буде, без жодного бажання шукати компроміс. Ця розмова відбулась в 14.30, а в 15.00 нашу дитину висадили на мороз, навіть не домовившись, щоб він чекав в теплому приміщенні!", - йдеться у дописі матері.

Три години хлопець простояв на морозі, після чого вирішив шукати транспорт до місцевого вокзалу (у Чопі). На щастя, дитині трапились добрі люди, які довезли його до вокзалу, а на місці провідниця без квитка забрала до Львова.

"Наша дитина 15-років, яку ми відправили в подорож з “надійними людьми”... хто може бути надійніший, ніж керівник закладу?... в темну пору доби, в мороз, десь на Закарпатті, на трасі з сумками шукає як добратись додому...В результаті знайшлась добра людина, яка відвезла його на вокзал, а потім добрий провідник, набагато людяніший, ніж ці “педагоги”, взяв його без білета в поїзд, і наш син добрався додому в 3 годині ночі - перемерзший і в стані шоку...Йому вже не потрібна була Італія, він просто хотів додому...", - пише мати.

На цей час школяр лікується у стаціонарі - у нього висока температура, яку не можуть "збити" та шок.

Додамо, що згідно статті 135 ККУ "Залишення в небезпеці", горе-педагогам може "світити" до 2-х років позбавлення волі.