1 54e6en675s68hot 1
Фото: ТелеграфЬ
У Львові трапився прикрий інцидент у маршрутному таксі №13: пасажиру, якому стало погано – не змогли надати першу допомогу через відсутність у водія транспортного засобу аптечки, яка має бути у громадському транспорті, що передбачено ПДР України.

Про це повідомила на «Гарячій лінії міста Львова» юрист Darjia Kovalska,  пише То є Львів.

У тексті звернення до влади Львова, автор допису зазначає, що інцидент стався 11 березня, пасажир літнього віку поскаржився на ймовірний приступ серця.

«11 березня,  з 15:00- 15:19, мені були надані послуги пасажирського перевезення з вул. Виговського – вул. Володимира Великого маршрутним транспортним засобом № 13. Пасажиру – чоловіку літнього віку, стало погано (казав, що це приступ серця). Пасажири, що сиділи поруч попросили у водія аптечку, зокрема ліки від серця. Водій панічно на одній із зупинок шукав аптечку, однак вона була порожньою. Не знайшовши жодного складника аптечки, спокійно поїхав далі», – йдеться у дописі.

Автор також наголошує, що «параграф 31 Правил дорожнього руху України «Технічний стан ТЗ та їх оснащення» однозначно вказує на обов’язковість знаходження медичної аптечки в автомобілі. Відсутність такої веде до заборони експлуатації транспортного засобу (пункт 31.4.7 ПДР). Відсутність медичної аптечки стоїть в одному ряду з такими технічними несправностями як пошкоджена гальмівна або рульова система, відсутність освітлювальних фар і, згідно з правилами, є елементом конструкції».