1478879

 

 

 

 

 

 

На території ПАТ «Алмазінструмент», що на вул. Богдана Хмельницького, у Львові планують збудувати комплекс житлових та офісних споруд. Про це йдеться у детальному плані (ДПТ) цієї території, пише Захід.нет

Проект ДПТ включає території «Львівського заводу штучних алмазів і алмазного інструменту» (ПАТ «Алмазінструмент»), діяльність якого призупинена. У ДПТ вказано, що основні приміщення заводу перебувають у незадовільному стані, а інші здані у оренду.

На місці «Алмазінструменту» пропонують звести житлову та громадську забудову, а також вбудований дитячий садок. Середня поверховість запланованих житлових будинків становить 5 – 7 поверхів. У цих будинках зможуть жити понад 2 тис. людей.

Також на цій території можуть звести невеликий ТРЦ (3,7 тис. м2), апарт-готель (6 тис. м2), ще близько 3,3 тис. м2 займатимуть офіси та зони коворкінгу. Окрім цього, у ДПТ зарезервували місце для станції канатної дороги, яку з Високого замку можуть продовжити на Підзамче.

1478879 1804899Зазначимо, будівництво на території «Алмазінструменту» планує здійснювати будівельна корпорація «Ріел», власники якого є бізнес-партнерами Андрія Садового.

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться о 18:00 17 квітня у палаці культури ім. Гната Хоткевича. Також до 4 травня мешканці можуть подавати свої письмові пропозиції та зауваження до ДПТ через ЦНАП.