Сьогодні, 16 травня, з нагоди Дня Вишиванки, статуї Нептуна, Амфітріти, Адоніса та Діани одягнули у вишиванки. Також вишиванки приміряють й леви міста. Окрім того, на фасаді мерії вивісили тематичний банер, а впродовж дня на пл. Ринок діятимуть тематичні фотозони. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.
Перед традиційним одяганням левів у національний одяг на площі Ринок виступив духовий оркестр «Львівські фанфари». Колектив оркестру, одягнутий у вишиванки, потішив мешканців і гостей міста відомими українськими музичними композиціями.
![DSC 6783](https://forpost.lviv.ua/images/multithumb_thumbs/b_0_400_16777215_00_images_2019_DSC_6783.JPG)
Цьогоріч, як і щорічно, вишиванки для львівських скульптур готує ТМ «Скиба». Також о 12.15 год. на пл. Ринок відкриють фотовиставку дітей з інвалідністю у вишиванках. На відкритті виставки будуть партнери, які допомогли реалізувати ідею: Юлія Аронова — голова ГО «Розправлені крила», батьки та діти-моделі фотосесії, Світлана Бачинська (фотограф), Марія Кокота (адміністратор) фотостудії Art Studio Passage, представники ательє Lady Di Atelier та ТМ «Скиба», які надали вишиті костюми для моделей фотосесії.
![DSC 6680](https://forpost.lviv.ua/images/multithumb_thumbs/b_0_400_16777215_00_images_2019_DSC_6680.JPG)
Цьогоріч День Вишиванки святкують 16 травня, за традицією в третій четвер травня. Щорічно у цей день люди одягають барвисті вишиванки, різноманітність яких по-справжньому вражає. Зберігаючи традиційні народні мотиви, сучасні вишиванки виглядають стильно та актуально.