0a702e45Як повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, на вул. Свєнціцького встановлюють делініатори. Роботи триватимуть впродовж тижня-двох. Буде встановлено приблизно 150 делініаторів в напрямку до «Стрийського базару».

За словами посадовця, це пришвидшить рух трамвайного маршруту № 8 і, відповідно, зробить проїзд у трамваї комфортним для мешканців.

«Як працюють делініатори на Свенціцького? Поки що все їде. Припарковані авто стоять на тротуарі. Щоправда, хтось вже влетів в делініатори і пошкодив їх. Сподіваємось, виправлять. Будьте уважні!», — сказано у повідомленні ГО "Зручне місто" у Фейсбуку.

Рішення про встановлення делініаторів на вул. Свєнціцького було прийняте ще у 2018 році.

78473587 1423737204451714 8883941828013850624 o 1536x1143
Новенькі делініатори на Свєнціцького уже пошкодили
"Ми довго його погоджували в поліції. Міська поліція не може погодити, бо воно ще не передбачено в ДБНах, тому це рішення було скеровано на погодження до Києва. Після погодження ЛКП «Львівавтодор» проводив тендер на визначення виконавця робіт. Вагалися між резиновими і бетонними делініаторами. Оскільки бетонні виявилися в рази дешевші, то встановлюємо їх. За тиждень-два роботи закінчать. Буде встановлено приблизно 150 делініаторів. Встановлять аж до «Стрийського базару». Відповідно трамвай № 8 пришвидшить свій рух і на 30% зменшиться навантаження на один трамвай. Натомість, в межах гарантійного терміну, усі делініатори, які є пошкоджені або зламані, будуть замінені безкоштовно. Також люди мають до них звикнути, щоб зменшити наїжджання на делініатори своїми авто", — повідомив Андрій Білий.

За його словами, також у місті облаштовують смуги для громадського транспорту. Такі смуги передбачено облаштувати на вул. Стрийській, вул. Городоцькій, вул. Липинського, пр. Чорновола (до вул. Мазепи), вул. Пасічній.