Сьогодні, 13 квітня, у Львівському апеляційному господарському суді по вул. Личаківській, 81 мало відбутися засідання суду про визнання незаконним реєстрації котловану на ділянці по вул. Олекси Довбуша, 15(парк "Знесіння") як незавершеного будівництва. Проте засідання перенесли.

«Вчора попередні судді пішли у відпустку (раптом!). А новий склад суддів "ще не ознайомились зі справою".Представники з БТІ, які реєстрували котлован - не з'явились», - повідомила активістка Ірина Гринюк.

Наступне засідання повинне відбутися о 14:30 20 квітня 2017 року у Львівському апеляційному господарському суді по вул. Личаківській, 81.

Нагадаємо, 7 квітня, у Господарському суді Львівської області відбулося засідання у справі щодо забудови парку «Знесіння». В результаті було винесене рішення про часткове задоволення позову, а саме визнати недійсним договір оренди між ЛМР і Архібудом, і частково витребувати земельну ділянку по вул. Довбуша 15 в повному обсязі на користь держави.

Також Форпост писав про те, що судове слухання Господарського суду Львівської області стосовно вирубки 200 дерев у парку "Знесіння" за позовом Військової прокуратури перенесли на 26 квітня.