graty 768x433
фото умовне
Міністерство юстиції вирішило закрити вісім установ виконання покарань: ув’язнених там переведуть до інших місць відбування покарань. Але персонал без роботи не залишиться. Про це повідомила заступник міністра юстиції Олена Висоцька.

У своєму відеокоментарі на сторінці Мін’юсту у Facebook, пише "Українська правда", посадовиця відзначає: "6 липня відбулося засідання комісії з оптимізації установ виконання покарань, на якому було прийнято рішення про оптимізацію наступних установ: це Ковельська виховна колонія, Черкаська виправна колонія №62, Дергачівська виправна колонія № 109, Жовтоводська виправна колонія №26, Ігренський виправний центр №133, Чорноморська виправна колонія №74, Ширяївський виправний центр №111 та Устинівський виправний центр №37".

За словами Висоцької, також розробили план заходів, які відбуватимуться після прийняття такого рішення.
Зокрема, засуджених перемістять до інших установ виконання покарань "з кращими умовами утримання", а персонал звільнять і йому запропонують роботу у найближчих установах або міжрегіональних установах Мін’юсту.

Висоцька зазначила, що це дозволить "оптимізувати систему, зменшити поточні та капітальні видатки на утримання великої системи кримінально-виконавчої служби".

Вона також додала, що майнові комплекси установ виконання покарань, які закривають, запропонують інвесторам для того, щоб "покращувати нашу інфраструктуру, зокрема, ремонтувати або будувати нові слідчі ізолятори".