original5950d29d53b0e 1У Харкові жінка, яка 13 липня задушила свого 10-річного сина і наклала на себе руки, в передсмертній записці просила нікого не звинувачувати в її загибелі. Як передає кореспондент УНІАН, про це під час брифінгу розповів начальник слідчого відділу Новобаварського відділу поліції Ігор Лук'янов.

За його словами, передсмертну записку було знайдено біля тіла жінки. Про це пише УНІАН. «Вона просила вибачення у рідних і просила нікого не звинувачувати. В іншій кімнаті на ліжку було виявлено тіло сина загиблої жінки зі слідами удушення на шиї», - зазначив Лук'янов.

За даними правоохоронців, загибла була добропорядною, на обліку ні в поліції, ні в психіатричній лікарні не перебувала, працювала швачкою.

У поліції додали, що у загиблої є ще одна дитина, її місцезнаходження уточнюється. Так, 13 липня в Харкові 37-річна жінка задушила свого 10-річного сина, після чого порізала собі вени і померла від втрати крові. У поліції з'ясували, що останні півроку у харків'янки були фінансові проблеми, вона брала кредити і не могла їх самостійно повернути, тому перебувала в депресивному стані. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.