120331682 2453616018273489 6240115305260455159 o
фото поліції
Так, розпивання алкоголю місцевими жителями на дитячому майданчику у Львові закінчилося травмуванням патрульного.

"Кілька невідомих розпивають алкоголь на дитячому майданчику, що на вулиці Гната Хоткевича, шумлять та нецензурно висловлюються" — саме такого змісту виклик отримали патрульні вчора зранку.

Коли поліцейські приїхали на місце події, там залишилося троє осіб, які розпивали алкоголь. Інформація про їхню поведінку підтвердилася. На зауваження патрульних вони не відреагували, ба більше, порушники почали поводитися ще агресивніше.Про це інформують у відділі комунікації партрульної поліції Львівщини. 

Оскільки на законні вимоги патрульних чоловіки не зважали, найактивнішому порушнику повідомили, що для встановлення особи та складання адмінматеріалів його доставлять у відділ поліції. Чоловік спробував втекти з місця події, поліцейський наздогнав його і почав одягати кайданки.
Товариш по чарці почав перешкоджати діям поліцейського і навіть сльозогінний газ застосований поліцейською на нього не подіяв. 31-річний чоловік завдав удар ногою патрульному в плече. Поліцейський почав скаржитися на сильний біль. Йому негайно викликали швидку, а також, ще один екіпаж на підмогу. Обох чоловіків затримали. Травмованого патрульного забрала швидка.

У Сихівському відділі поліції на 30-річного порушника винесли постанову за ч.1 ст.178 (Розпивання алкогольних напоїв в заборонених місцях), а його, так званому захиснику тепер загрожує у кримінальна відповідальність за напад на поліцейського. Чоловіка затримали в порядку ст.208 (Затримання уповноваженою особою) КПК України.