120535291 4987417897965242 2305274833328174611 o29 вересня близько 22.30 жінка стріляла двом дітям у голову з мисливської рушниці, вони померли одразу. За інформацією ТСН, діти ще не спали і навіть намагалися врятуватися та втікали від мами.

Після вбивства двох доньок жінка вистрелила собі у голову. Постріли чули інші відпочивальники, вони і викликали поліцію.

«Жінка, яка мешкала в цьому помешканні, здійснила вогнепальне поранення своїх доньок в ділянку голови, від завданих поранень вони померли на місці, після чого вчинила самогубство, вистрілила собі в голову», - каже начальник Старосамбірського відділення поліції Сергій Захарчик.

За даними Zaxid.net трагедія сталася на базі відпочинку «Каскад», що належала родині вбитих. Відомо, що сім’я переїхала у село кілька років тому зі Львова і купили три земельні ділянки, де збудували відпочинковий комплекс для туристів. «Каскад» складається з кількох дво- і триповерхових будинків і загалом має 12 номерів

Поліція підозрює саме жінку у вбивстві дівчаток та подальшому самогубстві, бо усі постріли були зроблені з однієї мисливської рушниці, яка була поруч з жінкою. Чи зареєстрована рушниця і якщо так, то на кого - слідчі не розголошують. Поки невідомі і мотиви злочину. Чи мала жінка психологічні проблеми і чи стояла десь на обліку, також не розголошують.