cbacdd49ec22b65fe4b3d64d5f750a58f7cb764cІльницька сільська рада заборонила будь-які вирубки дерев на своїй території. 

Відповідне рішення було прийняте "з метою збереження корисних властивостей, туристичного потенціалу рідного краю, збереження комунальних доріг та  доріг районного значення, відновлення природного водного балансу, раціонального використання ресурсу лісового фонду на території сільської ради", пише Бойківська правда.

Таким чином, як йдеться у рішенні, Ільницька сільська рада ВИРІШИЛА:

Заборонити проведення суцільних рубок головного користування та суцільних санітарних рубок на території Ільницької сільської ради Турківського району.

Звернутися до народного депутата України А.Лопушанського, депутатської групи «Львівщина» у Верховній раді України, голови Львівської обласної державної адміністрації  щодо ініціювання питання внесення змін до Бюджетного кодексу України в частині збільшення місцевих доходів через введення податку рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів у частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користувача.

Правоохоронним органам району посилити контроль за дотриманням чинного законодавства у сфері лісових відносин на території сільської ради.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань охорони навколишнього природного середовища, земельних відносин, лісового господарства, йдеться у повідомленні.