1111 75b47У "Домівці врятованих тварин" у Львові виходжують маленького лелеку, якого рятували МНСники та небайдужі люди. Про це розповів зоолог Орест Залипський, пише Твоє місто

«Подзвонили рятувальки з МНС, розповіли, що випало лелеченя з гнізда. Ми вирішили, що повертати його в гніздо не потрібно, бо лелеки часто самі скидають з гнізд пташенят коли їм забагато, або немає достатньо корму. Тому ми не ризикнули. Адже такі крихітки рідко виживають після падіння», – каже Орест Залипський.

Він додає, що пташеня у домівку привезли з села неподалік.

Нагадаємо, "Домівка врятованих тварин" розташована на вул. Олекси Довбуша, 24 і є повноцінним Центром утримання та реабілітації диких тварин. Графік роботи Домівки: щодня з 10.00 до 17.00 год.

Розширення території центру відбувається за рахунок важкодоступного пагорбу (гора Стефана), де тварини, що готуються до випуску в природу або такі, які постраждали від людей, можуть перебувати на відстані від відвідувачів і проходити реабілітацію.

Територія, де є вольєри, зараз залишається винятково експозиційною. Тут перебувають тварини, які не можуть бути повернуті в природу, але можуть добре витримувати контакт з відвідувачами.

Тварини потрапляють до центру від мешканців Львова, в результаті порятунку від важких обставин – травми чи жорстокого поводження. В центрі є штатний ветеринар-реабілітолог, що здійснює первинну медичну допомогу та реабілітацію.