1 5395893У лютому укриття майже 1300 закладів освіти будуть з інтернетом.

 Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Восени 2022 року, за ініціативи начальника Львівської ОВА - Максима Козицького, було створено Робочу групу, мета якої – забезпечити в усіх укриттях закладів шкільної та дошкільної освіти Львівської області доступ до мережі інтернет. Очолив Робочу групу заступник голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) - Олександр Кулепін. 

Вже сьогодні понад 800 закладів освіти, під час загроз ракетної небезпеки, проводять повноцінне навчання в укриттях, а діти завжди залишаються з батьками на зв’язку. У лютому кількість укриттів з Wi-Fi сягне 1300 закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти Львівської області. 

«Будучи батьком, я прекрасно розумію батьків, які хвилюються про безпеку своїх доньок та синів. Тому ми у Львівській ОВА прагнемо забезпечити всі укриття інтернетом, щоб завжди мати можливість зателефонувати діткам. Окрім цього, доступ до інтернету в укриттях закладів освіти надає можливість не переривати освітній процес, навіть під час повітряних тривог», – зазначив Олександр Кулепін. 

Серед закладів освіти, яким уже провели інтернет в укриття, є і Стрийська початкова школа №11. У закладі кажуть, підведення інтернету в укриття суттєво полегшило навчальний процес.

«Як укриття у нас слугують три приміщення і в кожному облаштували невеличкий медійний центр, де ми можемо провести будь-який урок. Усі приміщення обладнані звуковими колонками та інтернетом. Тепер ми впевнені в тому, що діти завжди будуть на зв’язку з батьками», – розповів директор Стрийської початкової школи №11 - Сергій Запісов.

Нагадаємо, провести інтернет в укриття шкіл та дитсадків області вдалося завдяки співпраці Львівської ОВА з Львівським ІТ-кластером, який у листопаді минулого року передав нам тисячу роутерів, та завдяки інтернет-провайдерам, які безкоштовно облаштовують укриття засобами зв’язку.

1 6983928

1 9589484