48843934Працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надано майже 190 тисяч адміністративних послуг з питань ведення державного земельного кадастру цього року, з них 24 тисячі адмінпослуги надано впродовж останнього місяця.

Про це повідомляє Головне управління Держгеокадастру у Львівській області.

«Процес отримання громадянами адміністративних послуг Держгеокадастру забезпечується нашими фахівцями на належному рівні, зокрема в режимі доступу та користування електронними сервісами та послугами Держгеокадастру, більшість адмінпослуг надано громадянам безоплатно», – зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Більшість адмінпослуг було надано фахівцями Держгеокадастру безоплатно (150 тисяч адмінпослуг, або 79 % від загальної кількості наданих адмінпослуг). За послуги, які надаються на платній основі, надійшло понад 4,65 млн грн до місцевих бюджетів громад. Користувачі Державного земельного кадастру можуть скористатися е-сервісами Держгеокадастру та замовити через особистий кабінет необхідні послуги, зокрема: витяги з ДЗК, нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виправлення помилок в НКС, або отримати відповідну послугу через ЦНАП.