48349039043Біля Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького планують будівництво готелю. 

Про це повідомили на Facebook-сторінці закладу.

"Хто не «в темі», нагадаємо – ще в 60-тих роках минулого століття на прохання співробітників тоді ще медінституту керівництво закладу дало дозвіл на спорудження на території кількох гаражів. Йшли роки, власники гаражів кілька разів змінювалися, аж поки у 2018 році нове керівництво гаражного кооперативу прийняло рішення на місці боксів звести шестиповерховий будинок із підземним паркінгом та розважальними закладами. Колектив Університету та громадськість виступили рішуче проти цієї затії під час громадського обговорення проекту. Сподівалися, що ідея почила в Бозі.

Аж ні! Поки народ в більшості своїй занятий війною, захистом країни від окупантів, волонтерством, допомозі ЗСУ, мародери завше думають про свій особистий зиск. На початку 2023 року новостворене ТзОВ «Компанія «Парктрейд» стає власником гаражів , що належали кооперативу «Під горою медик». Акурат в День Державного прапора, 23 серпня 2023 року, справжні патріоти – а серед депутатів Львівської міськради інших за визначенням не може бути! – вирішили зробити гарний подарунок своєму колезі – такому ж депутату Назару Бербеці і дружно проголосували за дозвіл ТзОВ «Компанія «Парктрейд», кінцевими бенефіціарами якої є Назар Бербека та Тарас Дідик, збудувати в межах земельної ділянки на вул. Пекарській,52 апарт-готель з підземним паркінгом. Як то кажуть: свій до свого по своє!», – розповіли в університеті. 

Як зазначають у ЛНМУ, навіть в пояснювальній записці до цієї проголосованої ухвали Управління земельних ресурсів ЛМР вказано, що зазначена під забудову ділянка в генплані належить до території вищих навчальних закладів і в плані зонування території району це функціональна зона Г-3 (навчальна зона) та ще й територія історичного ареалу:

«Не кажучи вже про те, що весь комплекс навчальних корпусів медуніверситету, споруджених наприкінці 19 століття на вул. Пекарській,52 належить до пам`яток архітектури, що охороняються законом , принаймні, мало б так бути. І будь-які будівельні роботи із залученням важкої техніки, виїмки великих об`ємів грунту можуть призвести до їх руйнації чи знищення».

Колектив ЛНМУ ім. Данила Галицького обурений «черговою зухвалою спробою забудувати територію навчального закладу та разом з громадськістю робитиме усе, аби не допустити цього».

«А керівникам-власникам ТзОВ «Компанія «Парктрейд» порада: хлопці, не ганьбіться, маєте зайві гроші – допоможіть ЗСУ, якщо самі там не служите!», – наголосили в медуніверситеті.