5667Львівщина продовжує розвивати міжнародне сполучення між Україною та Республікою Польща. До кінця року планують запустити залізничне сполучення Хирів - Старжава - Санок.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

Залізнична інфраструктура (колії, станції) в межах України на дільниці держкордон - Нижанковичі - Хирів - держкордон (Смільниця) готова до експлуатації рухомим складом по колії 1435 мм та може експлуатуватися польськими перевізниками.

"На першому етапі плануємо запустити залізничне сполучення на ділянці Хирів- Старжава – Санок з подальшим виходом на місто Краків. Цей проєкт плануємо реалізувати до кінця року. Таке рішення і майбутні дії обговорили у Хирові з представниками митниці , Укрзалізниці та Західного регіонального управління Держприкордонслужби", - зазначив Бучко.

3676

За попередніми обговореннями поїзд курсуватиме щоденно, а митне оформлення та паспортний контроль буде проводитись на пункті пропуску «Смільниця - Кросьценко».

На другому етапі планується запуск залізничного сполучення на ділянці Хирів-Нижанковичі-Перемишиль.

Третій етап це будівництво колії 1435 мм до міста Самбір.

5748

"Залізничне сполучення завжди відігравало важливе значення, а війна подвоїла.

Ми постійно працюємо над розширенням міжнародних залізничних пасажирських маршрутів. Україна є частиною Європи, пасажири повинні відчувати себе європейцями та з комфортом подорожувати", - додав Бучко.

9547

"Нагадую, що з 15 жовтня щоденно курсує поїзд Львів-Варшава, який користується великим попитом!
Разом ми зможемо більше", - резюмував заступник начальника Львівської ОВА.
5683