32323243Очільник області наголосив, що відносини потрібно вибудовувати не з позиції сили, а на взаємоповазі і спільних цінностях.

“Історія наших народів часто була непростою. Досі є образи і гострі кути, які ми десятиліттями намагаємось переступити та забути разом.

Під час повномасштабного вторгнення poсії в Україну польський народ всіма своїми діями та допомогою засвідчив, що ми не вороги чи конкуренти, а побратими і посестри. Дякую величезне за допомогу!” – зазначив Козицький.

Також він додав, що багато українських біженців під час війни знайшли людське ставлення і дім у Польщі: “Це про гідне життя, роботу та додану вартість, а ще – про податки, які ці люди сплачують у Польщі. Так само і українське зерно не знищить ні польських фермерів, ні економіки. А популістичні гасла деяких польських політиків не мають стати причиною погіршення відносин двох народів, один з яких зараз бореться за своє виживання.”

Зокрема Козицький наголосив, що Україна життям людей доводить цілому світу і Польщі своє право на існування, право бути та право сіяти хліб на власній землі.

“Дуже хотілося б, щоб Голодомор, блокування Чорного моря, зернового коридору, й інші злочини залишились злочинами комуністів і російської влади. Якщо завтра впадемо ми, то післязавтра – ви. І зерно до вас вже можуть не завозити, а вивозити від вас силою та просто забирати…” – додав начальник ЛОВА.

За даними Львівської митниці, за минулий рік 40% імпорту у Львівську область припадало на Польщу, на загальну суму – 1 млрд 200 млн доларів.

“Як бачимо, можливість дзеркального бойкоту польських товарів також є, але ми цього не хочемо. Бо знаємо, хто наш спільний ворог і готові далі протистояти разом poсійському агресору”, – підсумував Козицький.

3893332

34443343