Твоє місто

У зв'язку з тим, що карантин у грудні триває два тижні, львівські школярі відпочиватимуть на канікулах на тиждень менше. Учні розпочнуть навчання 16-го січня, а не 20-го, -повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Скорочення канікул відбулося через те, що карантин, який оголосили у львівських школах 19-го грудня через відсутність на уроках 27 % учнів, продовжили до кінця року. 

Нагадаємо, з 20-го грудня учні знаходяться на карантині, який спочатку запровадили на 4 дні, а потім продовжили до 30-го грудня. 

Як пояснив раніше Володимир Зуб, начальник міського управління охорони здоров’я: «За минулий тиждень зафіксовано 8548 випадків захворювань на ГРЗ і понад 5 тис з них стосуються захворювань у дітей. Відтак, інтенсивний показник складає 1119 на 100 тис населення при епідпорозі 646,що майже вдвічі перевищує епідпоріг по розрахунках. Можна було б допустити продовження навчального процесу, але, враховуючи велику кількість відсутніх дітей, комісією прийнято рішення, щоб припинити навчання в школах, з метою розірвання ланцюга. Якби були морози, то при такій температурі вірус не функціонує. Але погода +1-1, вологість висока, в таких умовах вірус функціонує дуже добре. Тому прийнято рішення, щоб зменшити можливість інфікування в організованих колективах. Тому дітям треба бути вдома, якщо виходять на вулицю, їх треба тепло одягати, ноги мають бути в теплі, треба частіше мити руки».