61 main 1499770653 613x306.94227994228 3 0Львівський обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф 27 липня уклав угоду на закупівлю на закупівлю тест-смужок для глюкометрів та тест-систем для швидкої діагностики інфаркту міокарди з ТОВ «Торговий дім «Медсервіс». За інформацією системи електронних закупівель Prozorro, загальна сума угоди становить 241, 7 тис. грн, що на 113,04 тис грн більше в порівнянні з ринковими цінами на закуплені витратні матеріали. про це пишуть "НГ. Львів". 

Згідно з тендерною документацією, Центр замовив 360 упаковок (по 50 штук в одній) текст-смужок для трьох типів глюкометрів та 50 упаковок тест-систем для діагностики інфаркту. Загалом 410 упаковок по 4 позиціях.

Кожен товар, придбаний у Торгового дому «Медсервіс» є дорожчим ніж на ринку. Наприклад, тест-смужки One Touch Select придбали за 619,58 грн. Натомість, в спеціалізованих інтернет-магазинах вони коштують 255, тобто різниця в ціні є вищою більш ніж вдвічі.

Єдиним конкурентом ТД «Медсервіс» на торгах виступило ТОВ «Авіцена Медик», з остаточною пропозицією на одну тисячу гривень дорожчою.

Нагадаємо, власники обох цих фірм мають стосунок до компаній, яких штрафували за змову на торгах. Кінцевий бенефіціарний власник ТОВ «Торговий дім «Медсервіс» Володимир Тихович, раніше очолював дочірнє підприємство ТОВ «Західно-український центр «Медсервіс» під назвою «Медсервіс-плюс». Основне підприємство, як вже повідомляли «НГ.Львів» було оштрафоване Антимонопольним комітетом за змову.

Компанії «Авіцена Медик» належить львів’янкам Богдані Білецькій та Ользі Тарас. Раніше Білецька та Тарас виходили на торги з іншим своїм підприємством, «Медична фірма Авіцена», якому Антимонопольний комітет заборонив брати участь у торгах протягом трьох років. Крім того фірма була оштрафована за змову на 17 тис. грн.

Два тижні тому ТД «Медсервіс» та «Авіцена Медик» розіграли тендер від Львівського обласного центру служби крові на закупівлю  медичних матеріалів загальною вартістю 177 тис. грн. Переможцем стало ТОВ «Авіцена Медик», яке більшість товарів продало за завищеними вдвічі цінами.