ZIK

Щодо незаконного вивезення сміття зі Львова в інші регіони України відкрили десять кримінальних проваджень у восьми областях. Про це йдеться у відповіді Головного слідчого управління Нацполіції України на запит агенції.

«Станом на 20 грудня за фактами незаконного вивезення та розвантаження сміття з м. Львова розслідується десять кримінальних проваджень (Житомирська область – три справи, Вінницька, Сумська, Дніпропетровська, Чернівецька, Полтавська, Київська та Черкаська області – по одному провадженню в кожній)», – повідомляється у документі.

Зазначимо, 29 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом виникла пожежа. Згодом з’явилася інформація, що під час гасіння пожежі стався зсув сміття. В результаті під завалами опинилися троє рятувальників та один комунальник.

А у самому Львові настав ледь не сміттєвий колапс: львів’яни повідомляють, що відходи не вивозяться по сім-десять днів. Однак згодом сміття зі Львова почали помічати в різних областях України, яке звозилося туди несанкціоновано.