Дивись.info 

Сьогодні, 3 січня, у Львові працівники військової прокуратури затримали на хабарі в 5 тисяч доларів помічника народного депутата.

Про це ІА Дивись.info повідомило власне джерело у правоохоронних органах.

Як розповів співрозмовник, на вулиці Володимира Великого, 2 поблизу клубу De Luxe попався помічник депутата, який просив 5 тисяч доларів у підприємця за не внесення депутатських запитів щодо підприємства. Попередньо справу кваліфікують за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України.

Зазначається, що взяли на гарячому помічника нардепа працівники Військової прокуратури Львівського гарнізону Західного регіону. Додамо, що в інтересах слідства ім’я нардепа і партійну приналежність не розголошують.

За інформацією джерел Форпосту, затриманий, Петро Яремчук, є помічником депутата від Народного фронту Юрія Савчука. Проблемна ситуація, за вирішення якої хабарник вимагав гроші, стосувалася однієї з львівських новобудов.

Нагадаємо, сьогодні на хабарі також були затримані працівник Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області та головний спеціаліст Державної міграційної служби України у Львівській області.