590c833006107 10205500 ak thumb 686 454Управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації та Давидівська сільська рада 13 грудня підписали два договори на будівництво шкіл. Сума контрактів з ТОВ «Градобуд-Престиж» та ПП «КФ Груп» становить 32 млн грн та 54,6 млн грн відповідно, про що повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro, пишуть "Наші гроші. Львів". 

У першій закупівлі йдеться про добудову приміщень на 300 учнів до уже існуючої школи в селі Батятичі, в другій закупівлі — про будівництво нової школи I-III ступенів на 275 учнів в селі Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району. Таким чином вартість будівництва у перерахунку на одного учня становить 106 та 198 тис. грн. При цьому опосередкована вартість будівництва шкіл на 2017 рік, як об’єктів соціального призначення, встановлена Мінрегіонрозвитком становить 86 тис. грн/учень. Обидва об’єкти планують збудувати до кінця 2018 року.

Крім переможців, участь у торгах брали ТОВ «Науково-виробничий центр «Інженерна екологія» у першому тендері та ПП «Терези ЛТД» – у другому.

Кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ «Градобуд-Престиж», зареєстрованого в смт. Верхнє Синьоводне Сколівського району, є Василь Загородний (80%) та Андрій Яцура (20%). За 2017 рік підприємство отримало замовлень на 38,3 млн грн.

ПП «КФ груп» засноване два роки тому у селі Підбірці Пустомитівського району, а її власником та директором є Олег Феліщак. Протягом 2017 року компанія отримала держзамовлень на більш ніж 80 млн грн. В усіх випадках замовником була Давидівська сільська рада.

Крім того, Олег Феліщак був одним з власників ТОВ «Західбудпроект», який вказаний як субпідрядник переможця та виконуватиме 3% робіт (встановлення системи вентиляції).

«КФ Груп» не вперше виконує роботи в Пасіках Зубрицьких.  Раніше підприємство виконувало роботи з будівництва дитячого садка, вартість якого зросла за рік на 55%.