1 17Конкуренти намагаються дискредитувати Львівську тютюнову фабрику. Заяви про те, що підприємство не купує акцизні марки і ухиляється від сплати податків, не відповідають дійсності, пишуть Факти.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна заявив власник української фабрики Григорій Козловський.

Він нагадав, що 3 роки тому його компанія освоїла випуск сигарил.

– Це ніша, в якій великі мультинаціональні компанії не присутні … Запропонувавши українському споживачеві більш дешевий продукт, наша фабрика змогла значно збільшити обсяги продажів і виробництва, – розповів Григорій Козловський.

За його словами, до 1 липня законодавством передбачаються однакові акцизні марки для сигарил і сигарет з фільтром. 

Підтвердженням того, що Львівська тютюнова фабрика не порушує закон, є п’ять перевірок податкової, служби, в ході яких не було виявлено порушень, додав він.

– Сума податків, сплачених до бюджету в 2017 році, склала 1,6 млрд грн. На сьогоднішній день ми маємо грамоту сумлінного платника податків і знаходимося в трійці найбільших платників податків у Львівській області, – повідомив Григорій Козловський.

Нижчу ціну на продукцію, як пояснив власник ЛТФ, його компанія може дозволити завдяки ефективному використанню оборотних коштів і оптимізації собівартості.

– Все це дозволяє нам пропонувати українському споживачеві недорогу тютюнову продукцію і хоч якось конкурувати з великими транснаціональними компаніями, – сказав він.

Неправдиву інформацію про ЛФТ, за словами Григорія Козловського, поширюють компанії, які, “не дуже вибираючи методи ведення бізнесу, постійно завищуючи ціни, дійсно шкодять нашій економіці”.

Раніше стало відомо, що Міністерство фінансів з ініціативи великих міжнародних тютюнових компаній розробило законопроект, який фактично встановлює мінімальні ціни на сигарети на рівні 26,8 грн.

Встановлення мінімальних цін не тільки суперечить Європейському законодавству і нормам СОТ, але і загрожує банкрутством українським виробникам дешевих сигарет.