02 14 08 bp32ГО «Батьківська Рада Львівщини» та Львівський УКРОП нагадують, що львівські школярі їздять у громадському транспорті безкоштовно. Відповідна ухвала почала діяти ще у травні 2018 року.

Так, згідно з ухвалою школярі не сплачуватимуть за проїзд у маршрутках під час навчального року, окрім літніх канікул. Електротранспорту такі нововведення теж стосуються. Однак, у трамваях школярі їздитимуть безкоштовно протягом усього року.

У Львові пропонували дозволити безкоштовний проїзд для учнів ще минулого року. Проте, місцева влада довго перешкоджала запровадженню такої пільги.

«Схожі пільги вже є в Івано-Франківську, що значно полегшує навантаження на гаманці місцевих батьків. Шкода, що у Львові на це спромоглися лише під тиском депутатів та громадськості. Цікаво, що депутатський корпус досягнув домовленості з перевізниками, водночас вони відмовились від компенсації. Проте Андрій Садовий довго затягував підписання цієї ухвали», – підкреслив голова фракції УКРОПу у Львівській міській раді Ігор Телішевський.

Нагадаємо, з 7 травня львівські школярі мають право не сплачувати за проїзд у маршрутках та електротранспорті. Для цього вони мусять пред’явити оригінал учнівського посвідчення.

Із цим погодились львівські перевізники.

Раніше Форпост провів експеримент, аби дізнатись, чи можна застосувати нову ухвалу на практиці.