20140116112419У селі Любче, що входить до складу Копачівської ОТГ, місцеві мешканці спинили декілька вантажівок з львівським сміттям. Зі слів очевидців інциденту, якби не пильність волинян, увесь вміст фур вивантажили б на території села. Про це повідомляє ІА Волинські Новини.

Так, з їх слів, перед самісіньким Новим роком мисливці спіймали декілька вантажівок з львівським сміттям, яке невідомі хотіли скинути на території населеного пункту.

Як прокоментував ситуацію голова Копачівської ОТГ Олександр Совтис, справді, у селі Любче, що знаходиться на території ОТГ, місцеві мешканці затримали декілька вантажівок зі сміттям, однак, на щастя, його несанкціоновного вивантаження вдалось уникнути.

«Завдяки пильності наших мешканців, а саме депутата сільської ради Валерія Герасимчука, до Любчого це сміття не доїхало – вантажівки розвернули назад, у напрямку Львова. Правопорушення вдалось вчасно виявити і запобігти неприємній ситуації», - каже очільник ОТГ.

Він додав, що наразі невідомо, хто саме збирався викинути львівські відходи на спеціально відведене місце для тимчасового зберігання сміття. Однак наголосив, що такі місця має кожна сільська рада:

«Ситуацію вирішили тихо і мирно, без шуму та бійки, але соціальний вибух залишився», - резюмував Олександр Євгенович.

Натомість у Львові кажуть, що вивезення відходів на територію Копачівської ОТГ Волинської області здійснювалося на підставі договору від 22.10.2018, укладеного між ПП «АМ-ГРУП» та ТОВ «Грінера Україна».

Згідно з даною угодою, підприємець зобов’язувався приймати ТПВ для подальшої переробки та/або утилізації. Також слід зазначити, що керівник ПП «АМ-ГРУП» представив перевізнику угоду з ТзОВ «Горохів-Сервіс-Авто», яке мало укладений договір на захоронення відходів з Копачівською сільською радою.