439485948694Сьогодні, 21 листопада, радою Львівської обласної територіальної організації «Європейської Солідарності» прийнято рішення про виключення з лав партії двох її членів: Жидачека Андрія Богдановича, обраного депутатом Пустомитівської міської ради, та Пущака Миколу Зіновійовича, депутата Солонківської сільської ради, за вчинення ганебних дій, які суперечать цінностям партії «Європейська Солідарність».

Поряд з цим Рада Львівської обласної організації Партії звернулася до Солонківської ОТГ із вимогою звільнити Миколу Пущака із посади заступника голови ОТГ та закликала Жидачека і Пущака скласти депутатські мандати.

Нагадаємо, У ніч на п’ятницю, 20 листопада, двоє новообраних місцевих депутатів від «Європейської солідарності» Микола Пущак та Андрій Жидачек на позашляховику Mercedes G 500 намагалися заїхати по сходах у під’їзд багатоповерхівки на околиці Пустомитів.

Після цього поліція оштрафувала депутата Пущака.

Тим часом Пущак заперечив свою причетність до подій.

"Я не розумію, про що йдеться" – сказав він журналістам.

А от Жидачек оприлюднив повідомлення стосовно нічного інциденту в Facebook. Він каже, що за кермом був водій Пущака та він сам захотів виїхати на сходи. Тим часом депутати нібито просили і забороняли водію це робити, а той не послухав.

Новообрані політики заявили на водія в поліцію, а Жидачек вже передав кошти на відновлення пошкодженого майна будинку.

Під цим повідомленням написав заступник глави МВС Геращенко: "Вас, двох депутатів, сім’я одного з котрих є власником авто, водій не послухався?! Цікаво. що ж ви за народні обранці, яких навіть власний водій не слухається?".

Нагадаємо, 36-річний Микола Пущак раніше був головою Жирівської сільради, що входить до складу Солонківської ОТГ. На місцевих виборах у 2020 році він планував балотуватися від «ЄС» на посаду голови Солонківської ОТГ і навіть уже встановив кілька рекламних білбордів. Одак пізніше Пущак публічного підтримав іншого кандидата – Богдана Дубневича, який в результаті і переміг. Сам Микола Пущак став депутатом ради Солонківської ОТГ. За даними журналістів, його планують обрати заступником голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича.

У 2016 році Пустомитівський районний суд оштрафував Миколу Пущака за те, що він їхав п’яним за кермом свого автомобіля Mercedes-Benz GL450 у центрі Львова. В декларації Микола Пущака вказано, що в нього та дружини є чотири автомобілі Mercedes, але серед них немає Mercedes Gelandewagen, за кермом якого він був вночі 20 листопада. Цікаво, що всі автомобілі Пущака мають одинакові реєстраційні номери, відрізняються лише літери.

У червні 2020 року Микола Пущак побився з колишнім солдатом Нацгвардії Ярославом Біликом та його братом. Цікаво, що на допомогу Пущаку тоді приїхали чоловіки на Mercedes Gelandewagen. Він назвав їх своїми знайомими.