639999761 nСьогодні, 30 грудня, відбулося підписання контракту з переможцем тендеру — об'єднанням компаній ТОВ «Вальво» (Львів, Україна), ТОВ «Магістраль Інжиніринг» (Львів, Україна), ТОВ «Еле-Комп» (Польща), ТОВ «Електротехніка» (Чеська Республіка), на реконструкцію тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у м. Львові.

Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Ці роботи у повному обсязі фінансуватимуться за кредитні кошти ЄБРР. І це вже третій компонент, що реалізовуватиметься в рамках угоди «Модернізація громадського тролейбусного транспорту м. Львів».

«Приємно, що у міжнародному тендері перемогла українська компанія. Розумію, що батл був серйозний. Також завжди приємно мати нові проекти з Європейським банком реконструкції та розвитку. Дай Бог, щоб ми оперативно зробили цю роботу, і все більше добрих змін було у Львові», — відзначив мер міста Андрій Садовий.

За словами Андрія Свищо, директора ЛКП «Львівелектротранс», контракт передбачає оновлення 3,4 км контактної мережі для ефективнішої роботи тролейбусних транспортних засобів та передбачає наступне:

  •  демонтаж існуючих опор та елементів контактної мережі;
  •  влаштування фундаменту для нових опор контактної мережі, включно з улаштуванням кабельних вводів для кабелів освітлення, встановлення нових опор контактної мережі;
  • заміну контактної мережі.

«Зараз ми знаходимося на порозі модернізації всього рухомого транспортного складу підприємства. Відповідно якісна експлуатація можлива за умови модернізації транспортної мережі. Тому реконструкція тролейбусної контактної мережі на вул. Кульпарківській дозволить нам з'єднати тролейбусом Сихівський масив, масив вул. Наукової і приміського вокзалу. А при наявності тролейбусів з автономним ходом ми запустимо тролейбус до залізничного вокзалу», — розповів Андрій Свищо, директор ЛКП «Львівелектротранс».

Тендер на реалізацію проекту «Реконструкцію тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у м. Львові» відбувся згідно з Правилами та Політикою закупівель ЄБРР, а приймання заявок вперше за історію співпраці ЛКП «Львівелектротранс» та Європейського банку реконструкції та розвитку проводилось за допомогою електронної системи закупівель ECEPP. Це полегшило комунікацію з потенційними учасниками, дало змогу пришвидшити отримання відповідей на запитання, а також провести усі необхідні процедури з дотриманням карантинних обмежень. Варто зазначити, що електронний спосіб подачі збільшив рівень зацікавленості серед потенційних учасників, зокрема, з тендерною документацією ознайомилися компанії з різних країн світу.