163060835 3795054293865348 2220542192012128464 oУ хорватському місті Пореч міжнародний турнір зі стрільби з лука European Grand Prix - Porec 2021. Сьогодні, 20 березня, у фіналі стрільби з блочного лука серед жінок виступить уродженка Львова, вихованка свого тренера і батька, знаного львівського лучника Костянтина Школьного 23-річна Марія Школьна.

Про це повідомило відділення НОК у Львівській області.

Спортсменка нині виступає у складі збірної Люксембургу. У фіналі вона позмагається з хорватською лучницею Амандою Млінаріч. На шляху до фіналу екс-львів'янка перемогла словачку Баббару Галову (137:133) і двох італійок Марчеллу Тоніолі (146:142) та Елізу Ронер (144:143).

Додамо, що Марія Школьна є чемпіонкою світу 2015 року з блочного лука у складі збірної України, неодноразовою переможницею та призеркою чемпіонатів світу і Європи серед юніорок в особистому заліку.

Також сьогодні у фіналі змагань з олімпійського луку виступить херсонка Анастасія Павлова, яка на стадії 1/8 фіналу перемогла Вероніку Марченко. Львів'янка в підсумку стала 9-ю