162839265 1849508525209185 7833616380237563688 oЗбірна України на кваліфікаційному турнірі до чемпіонату світу в Люксембургу перемогла команду господарок змагань (28:21). Про це повідомили у Федерації гандболу України.

За виключенням стартових хвилин українки були попереду в рахунку упродовж всієї гри. Втім як і в стартовому матчі турніру проти Словаччини (28:31) наша команда знову припускалась помилок через незігранність оновленого складу. Після більш складної першої половини (14:12) синьо-жовті все ж зуміли збільшити свій відрив у другому таймі і впевнено довели матч до перемоги.

По 5 м’ячів закинули півсередня Ірина Компанієць, ліва крайня Влада Бельмас, а також Тетяна Поляк, яка допомагає закривати позицію лінійної. Знову найбільш результативною стала Леся Смолінг – 8 голів. Маючи 17 влучних видків після двох ігор, наша розігруюча перебуває на другому місці загального списку топ-снайперів всього відбірного турніру.162973938 1849508445209193 5487382328915964741 o

Збірна Словаччини, яка в другому турі перемогла Ізраїль (37:19), достроково гарантувала собі перше місце та вихід з групи. Другу путівку до пле-офф в останній день кваліфікації між собою розіграють Україна та Ізраїль. Команди мають по 2 очки, втім у наших дівчат краща різниця голів. Отже прохідним до плей-офф для команди Бориса Чижова стануть переможний або нічийний результат. Гра почнеться о 16.30 і буде показана на ФГУ-ТВ.

Дивіться 21 березня на ФГУ-ТВ матч, від якого залежить доля збірної України у боротьбі за вихід до плей-офф відбору на чемпіонат світу-2021. Наша команда зіграє з Ізраїлем, який мотивований не менше за українок. Початок гри о 16.30.