04930430Працівники Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, впродовж цього року, опрацювали та видали фізичним і юридичним особам 92964 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Про це повідомляє Головне управління Держгеокадастру у Львівській області.

«Однією з найбільш затребуваних адмінпослуг Держгеокадастру залишається видача витягів про НГО земельних ділянок, та становить більше 47% від всіх наданих адмінпослуг. Наші фахівці забезпечують процес отримання громадянами адміністративних послуг на належному рівні, зокрема в режимі доступу та користування електронними сервісами та послугами Держгеокадастру. Ця послуга надається безоплатно», – зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Із загальної кількості, 85691 витягів замовлено та видано онлайн за допомогою е-сервісів Держгеокадастру та 7273 витягів видано через Центри надання адміністративних послуг (станом на 1 жовтня).

Найбільше таких витягів видано у Львівському (28836) та Червоноградському (23148) районах Львівської області.

Нагадаємо, що нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при купівлі-продажу, міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності тощо.