839223Як спонсор трансляцій офіційного мовника кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи УЄФА з футболу-2024 – медіасервісу MEGOGO – пивоварня «Опілля» запрошує разом вболівати за збірну України у вирішальній грі відбору Євро-2024.

Про це повідомляє “Газета Місто. Там, де ти живеш! – Тернопіль”.

Матч зі збірною Італії для збірної України не лише останній у 10-ти турах кваліфікації на чемпіонат Європи-2024, а й ключовий: у ньому вирішиться, котра команда з другого місця групи С прямо вийде у чемпіонат Європи. Є ще варіант потрапити на турнір через плей-оф, але збірна України його поки не розглядає: вся ставка – на гру з Італією.

39023

«Ми будемо в останньому матчі боротися за вихід на чемпіонат Європи», – наголосив ще після жовтневої серії українських кваліфікаційних перемог головний тренер збірної України Сергій Ребров.

Ось цей вирішальний момент і настав: у німецькому Леверкузені 20 листопада ключовий для української збірної матч стартує о 21 годині 45 хвилин. Спонсор його трансляції – як і всіх ігор кваліфікації Євро-2024 на MEGOGO – тернопільська пивоварня «Опілля». Емоції вируватимуть і на стадіоні, і в кожній домівці, де дивитимуться гру. Вболівати по-справжньому «Опілля» пропонує разом не тільки як спонсор трансляції, а як виробник справжнього українського пива. Сил уболівальникам знадобиться чимало, тому допоможе широкий вибір пива «Опілля»: від найпопулярніших «Корифея» і «Жигулівського» чи густого «Фірмового» та пшеничного нефільтрованого «Білого» до «Безалкогольного» або ж новинки – пива з 7% алкоголю «Міцне». Для любителів темного є «Dunkel» та ексклюзивне зимове пиво «Різдвяне». Загалом із 14-ти сортів справжнього пива «Опілля» обрати потрібне на гру зможе кожен, тим більше, що більшість сортів є і в пляшковому, і в банковому форматі.

9389320

Тож обираємо улюблене справжнє пиво «Опілля» та за підтримки спонсора трансляції пивоварні «Опілля» дивимося на MEGOGO гру Україна-Італія – вирішальний матч кваліфікації за прямий вихід на Євро-2024. З «Опіллям» вболівай по-справжньому! З «Опіллям» – до перемоги!