3844930Вероніка Ціко, нещодавня випускниця Macaulay Honors College при CUNY Brooklyn College, робить значні успіхи в галузі політології та історії. Маючи ступінь бакалавра мистецтв, вона відзначилася своєю академічною досконалістю, позакласною залученістю та вражаючими дослідженнями.

Ціко була відзначена численними нагородами, включаючи нагороду університетського стипендіата, членство в Товаристві Phi Beta Kappa та програму вчених Горація В. Голдсміта.

Її дослідження зосереджено на гострому питанні насильства в умовах триваючого конфлікту Росії з Україною. Як американка українського походження, особисті зв’язки Ціко з регіоном спонукають її прихильність до цієї важливої ​​сфери дослідження. Її наукова робота  досліджує реакцію феміністок на насильство над жінками  під час війни Росії проти України, тема, яка набула актуальності з ескалацією військових дій у 2022 році.

Під наставництвом професора, Ціко відіграла ключову роль у зборі українських та російських матеріалів для майбутньої журнальної статті на цю тему. Їхня спільна робота була представлена ​​на 28-й щорічній Всесвітній конференції Асоціації з вивчення національностей при Колумбійському університеті, де вона отримала значну увагу.

Участь Ціко в цьому дослідженні дала їй змогу глибоко зрозуміти історичну та сучасну динаміку сексуального насильства під час війни. Цей досвід значно збагатив її дослідницькі навички та сприятиме її майбутній юридичній кар’єрі.

Її відданість навчанню та громаді позиціонує її як багатообіцяючого захисника прав жінок і соціальної справедливості. Завдяки своєму унікальному досвіду та суворій академічній підготовці Ціко зробила значний внесок у розуміння та запобігання сексуальному насильству в зонах конфлікту.

Ціко активно виступає за соціальну справедливість і підтримує жінок, які постраждали від війни, сприяючи створенню ефективної правової бази для боротьби з військовими злочинами. Її дослідження, представлене на провідних професійних та галузевих конференціях, зробило значний внесок у розвиток політології, науки про війну в Україні та вивчення насильства проти цивільних як інструменту війни.